ZAMEL – Nowości w ofercie!

NOWOŚĆ! mSLW-01 i mSLW-02 -Łatwiejszy montaż i więcej wolnego miejsca w puszce!
• Ta sama funkcjonalność i większy komfort pracy montażysty. Mniejsze i lżejsze wersje dotychczasowych SLW-01 i SLW-02.
• Urządzenia umożliwiają personalizację i kontrolę oświetlenia za pomocą klasycznych klawiszy oraz aplikacji mobilnej z opcją wykorzystania asystentów głosowych (Amazon Alexa i Google Home).
ZAMEL mSLW-01 – sterownik LED Wi-Fi RGBW
Urządzenie mSLW-01 to zaawansowany sterownik oświetlenia nastrojowego LED RGBW w kompaktowej wersji mini. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i elastyczności, umożliwia personalizację i kontrolę oświetlenia w każdym wnętrzu, w którym występuje oświetlenie LED. Zachowując wszystkie funkcje oryginalnego modelu sterownika SLW-01 oferuje mniejszą i łatwiejszą w instalacji obudowę. Oprócz sterowania kolorami RGB, mSLW-01 wyposażony jest w dodatkowy kanał umożliwiający sterowanie oświetleniem LED w kolorze białym. Idealny sterownik do taśm LED RGBW z obsługą poleceń głosowych w Google Home i Amazon Alexa.
ZAMEL mSLW-02 – sterownik LED Wi-Fi 4 x LED
Urządzenie mSLW-02 to zaawansowany sterownik jednokolorowego oświetlenia nastrojowego LED w kompaktowej wersji mini. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i elastyczności, umożliwia personalizację i kontrolę oświetlenia w każdym wnętrzu, w którym występuje oświetlenie LED. Zachowując wszystkie funkcje oryginalnego modelu sterownika SLW-02 oferuje mniejszą i łatwiejszą w instalacji obudowę. Odpowiedni do sterowania czterema jednokolorowymi taśmami LED.