ELektroPlus nr 48

Szanowni Państwo,
 
W tym wydaniu czasopisma ELektroPlus standardowo prezentujemy Państwu kilka nowości rynkowych, takich jak: nowa seria Simon 480, seria Simon 54 GO, czy propozycja koloru czarny mat w ofercie firmy KONTAKT-SIMON. Z kolei SELVISTA prezentuje swoje żarówki oraz latarki. Następnie PLASTROL przedstawia linię przedłużaczy bębnowych Extrem.
 
W pierwszym artykule PCE opisuje specyfikę swojej firmy oraz przedstawia zakres asortymentu, który oferuje.
 
W obecnym numerze ERGOM prezentuje swoją drukarkę Letatwin LM-550A2/PC CE.
 
Dalej widzimy materiał Producenta OSPEL mówiący o łączniku podwójnym krzyżowym w służbie wygody domowników.
 
Z kolei ERKO przestawia automat do cięcia, odizolowania i zaprasowywania wiązek kablowych dla Twojej Firmy.
 
Następnie ELEKTROMET z nową siłą wprowadza wtyczki i gniazda przenośne – typu B: GPP/WPP oraz Ppoż.
 
O kroku we właściwą stronę poprzez wyłączenie ograniczenia i stosowanie urządzeń bezprzewodowych i bezbateryjnych pisze w artykule POKÓJ.
 
Wewnątrz numeru EATON pokazuje CF3000: sprawdzony system sygnalizacji pożarowej gwarantujący wysoki poziom bezpieczeństwa.
 
Na końcu składu kontynuujemy temat folii i mat grzewczych, który został zaprezentowany w artykule pt. „Jak obniżyć koszty ogrzewania budynku? Analiza wybranego przypadku z zastosowaniem folii i mat grzewczych”.
 
Z okazji Nowego Roku wszystkim naszym Czytelnikom, Partnerom i Przyjaciołom życzymy wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
 

Życzymy miłej lektury!
Redakcja ELektroPlus’a