Aktualności

Lena Lighting - Lampy DIONE LED PLUS oraz SQ 300 LED

Estetyka i funkcjonalnośćInnowacyjna lampa DIONE LED PLUS ASYMMETRIC, jest uzupełnieniem już funkcjonującej i docenianej na rynku rodziny DIONE LED.

Posiada ona te same nieoczywiste dla plafonów funkcjonalności, którymi charakteryzuje się cała rodzina, jednak DIONE LED PLUS ASYMMETRIC wyróżnia się czymś więcej.
Lampa świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie ważne jest oświetlenie fragmentu powierzchni np. ciągów komunikacyjnych, schodów, uskoków, innych szczegółów otoczenia, których widoczność jest istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa, czy też wystroju. Asymetryczny rozsył pozwala doświetlić te elementy, poprzez skierowanie strumienia świetlnego na wybrany obszar. Jest to szczególnie istotne w przypadku ogólnodostępnych pomieszczeń użyteczności publicznej.

Dodatkowo stwarza nieograniczone możliwości kreowania unikalnego klimatu pomieszczeń. Pozwala tworzyć przyjazny nastrój, zachowując przy tym idealne parametry oświetleniowe.

Podwyższona szczelność lampy IP65 i wandaloodporność IK10 sprawia, że lampy DIONE LED PLUS ASYMMETRIC z powodzeniem mogą być zastosowane na zewnątrz budynków, w miejscach, które wymagają odpowiedniego doświetlenia.

Wysoka energooszczędność, która może zostać dodatkowo zwiększona przy zastosowaniu wersji ze sterowaniem (wersja: RCR, DALI, funkcja Corridor), ułatwiony i przyspieszony montaż (dzięki zaprojektowanemu systemowi zwieszania klosza, szybkozłączce, systemowi click-in i możliwości zastosowania okablowania przelotowego) oraz subtelny profil, sprawia, że cała rodzina DIONE LED zdecydowanie wyróżnia się spośród dużej ilości plafonów dostępnych na polskim rynku.
 
Sprawdź szczegóły DIONE LED PLUS ASYMMETRIC na stronie produktu www.lenalighting.pl/produkty

Zapraszamy na dedykowaną stronę rodziny lamp DIONE LED www.dione.lenalighting.pl


Mała lampa o dużych możliwościachKorytarze i ciągi komunikacyjne to przestrzenie często niedofinansowane i niedoceniane w aspekcie wizualnym. A to właśnie tędy przechodzi najwięcej osób, nie tylko pracujących czy mieszkających w danym obiekcie, ale i gości.
Mając na względzie funkcjonalność i estetykę wprowadziliśmy do naszej oferty nową linię kwadratowych lamp typu plafon. Ich kompaktowe wymiary 300/300/58 [mm] i niska waga pozwala zamontować je w każdym ciągu komunikacyjnym czy ogólnodostępnym pomieszczeniu użyteczności publicznej, bez względu na jego rozmiar czy konstrukcję. Lampa ta wyróżnia się energooszczędnością i wysokim strumieniem świetlnym, pozwalającym na oświetlenie małą ilością lamp stosunkowo dużej powierzchni. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi soczewek zapewni we wnętrzu homogeniczne światło o barwie 3000K lub 4000K. W standardowej ofercie dostępna jest w dwóch kolorach – białym i czarnym, jednak na zamówienie może zostać wyprodukowana w innych kolorach.

Ogromną zaletą tej lampy jest jej łatwość montażu i serwisowania. Niska waga oraz system click-in zatrzaskiwania klosza powoduje, że instalacja lampy odbywa się sprawnie i szybko, a do jej przeprowadzenia niepotrzebny jest zestaw narzędzi.

Lampa SQ 300 LED dostępna jest w wersjach z czujnikiem ruchu RCR i ze sterowaniem DIMM DALI. Rozwiązania te pozwalają na zaoszczędzenie energii i wydłużenie czasu pracy lampy, która w wersji standardowej bez sterowania osiąga żywotność do 120 000h.

Sprawdź szczegóły SQ 300 LED na stronie produktu www.lenalighting.pl/produkty

Zapraszamy do zapoznania się z Folderem Rodzina SQ LED www.dione.lenalighting.plwróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!