Aktualności

WAGO - Nowa, większa złączka WAGO 221 jest już dostępna!!!

WAGO 221 - teraz również w wersji 6 mm²
 
Do większych mocy: WAGO rozszerza zakres zastosowania uniwersalnej złączki instalacyjnej do wszystkich rodzajów przewodów.
 
Łatwo, szybko, bezpiecznie - te trzy cechy wyróżniają złączki z serii WAGO 221. Po prostu unosisz dźwignię, wprowadzasz przewód, opuszczasz dźwignię – gotowe! Teraz ta powszechnie stosowana przez profesjonalistów złączka jest dostępna również w wersji do przewodów o przekroju do 6 mm².
 
Do tej pory, dzięki zastosowaniu serii 221, możliwe było podłączanie przewodów
o przekrojach od 0,2 do 4 mm² i to zarówno tych jedno- i wielodrutowych, jak i linkowych od 0,14 do 4 mm². Aby połączyć przewody, wystarczyło
po prostu unieść charakterystyczną pomarańczową dźwignię złączki, wsunąć odizolowany przewód w złączkę i opuścić dźwignię. Przezroczysta obudowa umożliwia dodatkowo kontrolę wizualną połączenia.
 
Większy przekrój, nowe zastosowania.
 
W technice budynkowej istnieją jednak zastosowania, dla których przewód
o maksymalnym przekroju 4 mm² nie jest wystarczający. Chodzi tu na przykład
o zasilanie urządzeń o wyższej mocy lub instalacje, w których ze względu na spadek napięcia na długich przewodach należy stosować wyższe przekroje. Do tych zastosowań WAGO oferuje nowe, większe złączki. Zapewniają one to samo bezpieczeństwo, pewność połączeń oraz komfort instalacji, co wersje o mniejszym przekroju, z których każdego dnia korzystają tysiące profesjonalistów na całym świecie.
 
Kolejne obszary zastosowań nowej złączki to oprzewodowanie gniazd trójfazowych, systemów klimatyzacji lub generalnie odbiorników o wyższej mocy.
Producenci urządzeń elektrycznych (OEM) również mogą skorzystać z nowej wersji złączki 221. Możliwość podłączenia przewodów o przekroju
do 6 mm² umożliwia  łatwe, szybkie i bezpieczne oprzewodowania urządzeń o wyższym poborze mocy, takich jak: oprawy oświetleniowe, wentylatory lub klimatyzatory. opraw oświetleniowych, urządzeń  systemów sygnalizacyjnych o zwiększonym zapotrzebowaniu mocy, a także systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych stosowanych wewnątrz obiektów handlowych.
Zobacz film produktowy
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!