Aktualności

SIGNIFY - nowe naświetlacze Ledinaire

Zapraszamy do zapoznania się z nowością - naświetlaczami LED marki Philips do aplikacji standardowych, w których potrzebne jest szybkie, skuteczne i przystępne cenowo rozwiązanie.
                Jedną z najszybciej rozwijających się kategorii oświetlenia zewnętrznego są naświetlacze LED. Zapotrzebowanie na ten asortyment wiąże się przede wszystkim z rozwojem cywilizacyjnym rozumianym jako podnoszenie standardu życia oraz zmiany nawyków konsumentów poprzez częstsze podejmowanie aktywności na zewnątrz, także po zmroku. Wachlarz zastosowań tych uniwersalnych opraw jest zatem bardzo szeroki – od prywatnych terenów mieszkalnych przez tereny wokół budynków, a na boiskach i parkingach skończywszy.

W odpowiedzi na potrzeby prostych, szybkich, skutecznych i przystępnych cenowo rozwiązań firma Signify opracowała rodzinę naświetlaczy LED Ledinaire Floodlight, które w obecnej odsłonie prezentuje już w generacji 3.

Ledinaire Floodlight generacji 3. obejmuje 2 formaty opraw:
  • mniejsze, oznaczane symbolem BVP164, obejmują moce od 10 do 70 W,
  • większe, oznaczane symbolem BVP165, obejmują moce od 100 do 200 W.
Mniejszy format opraw używany jest przede wszystkim na prywatnych terenach mieszkalnych oraz jako doświetlenie stref komunikacyjnych czy terenów wokół budynków.
W rozmiarze BVP164 oferujemy 4 moce: 10, 20, 50 i 70 W. Każda z mocy jest dostępna w 2 opcjach barwy światła: neutralna biel 4000 K lub ciepła biel 3000 K. Obie wersje mają bardzo dobry jak na oświetlenie zewnętrzne ogólny wskaźnik oddawania barw powyżej 80. Dodatkowo każda z mocy jest dostępna w wersji standardowej on/off, jak i z czujnikiem ruchu.
                      
W większym formacie BVP165 oferowane są 3 moce: 100, 150 i 200 W. Każda z mocy jest dostępna w 2 opcjach barwy światła: neutralna biel 4000 K lub ciepła biel 3000 K. Dodatkowo można wybierać między rozsyłem symetrycznym i asymetrycznym. Duże moce posiadają także wzmocnioną ochronę przeciwprzepięciową na poziomie 4 kV, co jest niezbędne z uwagi na montaż tych opraw w sieciach zewnętrznych wyjątkowo narażonych na negatywne skutki przepięć. Formatu BVP165 użyjemy najczęściej do oświetlania parkingów, boisk sportowych czy terenów przemysłowych.

Z innych istotnych cech rodziny Ledinaire Floodlight generacji 3. marki PHILIPS na uwagę zasługują:
  • wysoka skuteczność świetlna na poziomie 120 lm/W, co w tej klasie produktów jest bardzo dobrym osiągnięciem i udowadnia energooszczędność tych rozwiązań,
  • bardzo dobra trwałość użytkowa na poziomie 50 000 h,
  • fabryczne wyposażenie w kabel połączeniowy,
  • wysoki stopień szczelności IP65,
  • wysoka odporność na uderzenie IK07 dla formatu BVP164 i IK08 dla formatu BVP165,
  • wysoki współczynnik mocy powyżej 0,9,
  • wykonanie z materiałów przetwarzalnych takich, jak aluminium i szkło,
  • uniwersalny uchwyt montażowy, który można obracać dowolnie wokół oprawy.
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!