Aktualności

PHILIPS - Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!

Obecnie na rynku można znaleźć wiele LED-owych źródeł światła o różnych cenach i parametrach. Wybór dobrego i bezpiecznego źródła światła może wydawać się trudny.
Przy wyborze żarówki LED staramy się wziąć pod uwagę temperaturę barwową, ilość światła, zużycie energii...a więc wszystkie aspekty techniczne produktu. Jednak wciąż mało znany jest temat wpływu światła na oczy.
Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości oświetlenia może mieć poważne konsekwencje.
Jeśli okaże się, że zakupione przez nas oświetlenie LED nie jest testowane i nie spełnia norm, możemy zacząć odczuwać negatywne konsekwencje w ciągu kilku miesięcy: m.in. zmęczenie oczu, bóle głowy, nudności czy problemy z koncentracją.
Nie wszystkie źródła LED dostępne na rynku spełniają normę bezpieczeństwa fotobiologicznego. Umieszczenie takiej informacji na opakowaniu nie jest wymagane, dlatego konsumenci muszą szukać potwierdzenia u producenta lub w niezależnych źródłach.
Wszystkie źródła światła Philips, które trafiają na półki sklepowe, są testowane laboratoryjnie – między innymi pod kątem bezpieczeństwa dla oczu i skóry.
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!