Aktualności

OBO - nowa seria kompaktowych ograniczników przepięć

Nowa seria MCF Compact 75 i 100, zostały zaprojektowane do uniwersalnego stosowania w budynkach z klasami ochrony odgromowej I-IV. Ich maksymalna zdolność odprowadzania prądów impulsowych limp to 100 kA (25 kA na pole). 
Urządzenia te są z powodzeniem stosowane w budynkach z zewnętrznym systemem ochrony odgromowej lub w sieciach trakcyjnych. Oprócz budynków biurowych, komercyjnych i mieszkalnych, MCF Compact szczególnie dedykujemy do instalacji elektrycznych w przemyśle.

Dzięki kompaktowej konstrukcji ich szerokość to zaledwie 105 mm (6 modułów TE), co w porównaniu do standardowych urządzeń tego typu dostępnych na rynku daje oszczędność miejsca w rozdzielnicy o 25%. Mniejsze wymiary pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce w rozdzielni elektrycznej, ale również zdecydowanie ułatwiają montaż ograniczników MCF.

Ograniczniki przepięć Typu 1 (1+2) MCF75 i MCF 100 zostały przebadane przez instytut VDE i spełniają wymagania stawiane nowoczesnej ochronie przeciwprzepięciowej.

Kod QR na ogranicznikach pomaga w dostępie do informacji technicznych i instrukcji montażu z poziomu smartfona lub tabletu.

             
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!