Aktualności

NOARK - nowe obudowy elektryczne IP66

Nowe obudowy elektryczne NOARK IP66 do zastosowań przemysłowych.

Wymagania dotyczące przemysłowych obudów elektrycznych są zawsze znacznie wyższe niż w przypadku podobnych obudów przeznaczonych do użytku domowego.
W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest wybranie jednej z nowych obudów NOARK IP 66: obudowy natynkowe zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, które zapewniają wysoki poziom ochrony.
Użytkownicy mogą wybierać z szerokiej gamy najpopularniejszych wariantów produktu w 24 rozmiarach, od 300 x 200 x 150 mm (wys. x szer. x gł.) do 1200 x 100 x 300 mm. Charakteryzują się one solidną konstrukcją - wszystkie są wykonane z wysokiej jakości stali i są w pełni spawane. Obudowy metalowe NOARK spełniają normy IEC / EN 62208 i wysoki stopień ochrony - IP 66 (stopień ochrony przed wnikaniem) dla obudów jednodrzwiowych oraz IP 55 dla obudów podwójnych. Wszystkie z nich spełniają również klasę odporności na uderzenia IK10 (co odpowiada ciężarowi 5 kg upuszczonemu z 400 mm powyżej uderzonej powierzchni): na pierwszy rzut oka te metalowe obudowy pokryte jasnoszarą powłoką proszkową w kolorze RAL 7035 są tak trwałe, jak czołg. Projektanci NOARK pomyśleli o wszystkim. Na przykład inteligentny profil spustowy wody deszczowej zapobiegnie przedostawaniu się cieczy i brudu do środka podczas otwierania drzwi. Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem zapewnia zamek.
Ogromną zaletą metalowych obudów MHS IP66 jest ich różnorodność. Kierunek drzwi można łatwo i szybko zmienić z prawej do lewej, po prostu obracając szafkę do góry nogami. Płyty na dole i na górze obudowy zapewniają maksymalną możliwość dostosowania zgodnie z wymaganiami.
  
 

Do metalowych obudów MHS IP 66 dostępna jest szeroka gama akcesoriów. Klienci mogą wybierać z szerokiej palety ocynkowanych płyt montażowych, pokryw dachowych i ram montażowych do obudów wszystkich rozmiarów. Jako akcesorium dostępne są na zamówienie zapasowe drzwi pełne lub drzwi przeszklone wyposażone w szkło hartowane o grubości 4 mm. Asortyment akcesoriów uzupełniają także osłony montażowe, miedziane kable uziemiające, zamki do drzwi oraz szeroka gama materiałów mocujących, takich jak wsporniki ścienne i mocowania do słupów.

wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!