Aktualności

LENA - NOWE LAMPY UV-C STERILON SQUARE

Lampy UV-C STERILON SQUARE wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

 • Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni światłem ultrafioletowym UV-C
 • Funkcja oświetlenia powierzchni światłem LED
 • Możliwość indywidualnego podłączenia i sterowania (ON-OFF) modułów LED i UV-C
 • Kolor obudowy biały mat
 • Żywotność źródła światła (UV-C): 9000 h
 • Długość fali UV-C: 253,7 nm
 • Napięcie zasilające: 220-240 V
 • Stopień szczelności: IP20
 • Funkcja zabezpieczenia przed ekspozycją na promieniowanie UV-C (odwrócony czujnik RCR)
 • Klasa ochrony przed porażeniem: I
 • Montaż: podtynkowy, natynkowy, zwieszany

Lampy polecane do wykorzystania w obiektach usługowych (salony fryzjerskie, kosmetyczne, manicure), placówkach służby zdrowia, hotelach, restauracjach, jednostkach administracji publicznej, placówkach edukacyjnych i opiekuńczych oraz innych pomieszczeniach wymagających oświetlenia ogólnego i okresowej dezynfekcji.

Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni
Lampa posiada wbudowane świetlówki UV-C skierowane bezpośrednio na powierzchnię, co sprzyja skutecznej dezynfekcji. Należy jednak pamiętać, że światło UV-C jest szkodliwe dla skóry i oczu. Wykorzystując lampę w tej formie nie można znajdować się w zasięgu strumienia światła, a przed jej użyciem wymagane jest zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do produktu.

Funkcja oświetlenia powierzchni
Lampa wyposażona w energooszczędne moduły LED charakteryzująca się wysokim strumieniem świetlnym. Opatentowany wysokosprawny odbłyśnik HE gwarantuje wysoką sprawność, jednocześnie skutecznie niwelując efekt olśnienia (UGR<19). Wysokie parametry świetlne sprawiają, iż jest odpowiednia jako główne źródło światła i sprzyja pracy wymagającej skupienia wzroku.

Funkcja zabezpieczenia przed ekspozycją na promieniowanie UV-C

Zadaniem odwróconego czujnika ruchu RCR jest ochrona ludzi i zwierząt przed przypadkowym wtargnięciem w strefę bezpośredniego działania promieni UV-C włączonej lampy. W przypadku wykrycia ruchu (odwrotnie niż w standardowym zastosowaniu czujnika RCR) moduł UV-C zostaje wyłączony. W przypadku braku ruchu przez okres 10 minut (w określonej strefie zasięgu) moduł UV-C zostaje włączony ponownie. Uwaga: dostęp do włącznika UV-C powinien być uniemożliwiony dla osób nieuprawnionych!wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!