Aktualności

LENA LIGHTING - Prezentacja produktów

BEZPIECZNIE I ZAWSZE DO CELU


 
Ekonomiczna lampa uliczno-drogowa CORONA 2 LED BASIC o wysokiej skuteczności świetlnej oraz energooszczędnym, zintegrowanym panelu LED.  Lampa dedykowana jest do stosowania w otwartym terenie, idealnie sprawdzi się do oświetlenia ulic, dróg lokalnych, ścieżek rowerowych, alejek, chodników, parkingów i placów.


Samoczyszczący się korpus wykonany z polipropylenu (PP) z włóknem szklanym (FG), ułatwia utrzymanie lampy w czystości oraz niweluje koszty związane z serwisem, a zastosowany aluminiowy uchwyt dodatkowo wzmacnia i ułatwia montaż. W lampie zastosowano kierunkowe matryce soczewkowe (wykonane z poliwęglanu PC), dzięki którym możliwe jest uzyskanie rozsyłu światła spełniającego klasy oświetleniowe określone w normach. Lampa charakteryzuje się wysokim stopniem szczelności IP66 oraz odpornością na udary mechaniczne IK08 (wandaloodporna).

Sprawdź szczegóły na stronie produktu CORONA 2 LED BASIC
Zapraszamy na dedykowaną stronę lamp drogowych


MIMO WSZYSTKO ZAINWESTUJ W OSZCZĘDNOŚĆ 
Profesjonalna, lekka i ergonomiczna lampa MIMO 2 LED BASIC to nowość oferowana przez polskiego producenta LENA LIGHTING S.A.

Ta belka hermetyczna dzięki wysokim parametrom jak np.: IP66 czy strumień świetlny od 1650 do 4550 lm jest rekomendowana do zastosowań zarówno przemysłowych, jak i uniwersalnych. Nadaje się do każdego pomieszczenia, gdzie potrzebne jest wydajne i tanie oświetlenie. Za pomocą podwójnego uchwytu (100673) oprawy mogą zostać równolegle połączone.

Niska waga i łatwość montażu to parametry przyjazne dla elektromonterów, które oszczędzają ich czas i obniżają koszty instalacji.

Układ świetlny o trwałości 70 000h pozwala użytkownikom na obniżenie kosztów serwisu i użytkowania, a zużycie energii na poziomie 13-33W gwarantuje oszczędność energii na poziomie 50%!
 


Najważniejszy jest jednak stosunek ceny do podanych parametrów tej lampy. Pytaj o nią w Hurtowniach Grupy EL-Plus!


Sprawdź szczegóły na stronie produktu MIMO 2 LED BASIC

ŚWIATŁO, KTÓRE PRACUJE DLA CIEBIE 
TYTAN 2 LED BASIC to podstawowa linia lamp stanowiących doskonałą alternatywę dla tradycyjnych lamp świetlówkowych.

Lampa została zaprojektowaną od podstaw. Wprowadzono nowe rozwiązania poprawiające rozkład światła i bilans temperaturowy. Nowe panele LED mają wpływ na wysoką skuteczność świetlną do 128 lm/W. Gwarantuje to osiąganie wymaganego poziomu oświetlenia i znaczną oszczędność energii elektrycznej.

W lampie zastosowano wiele usprawnień ułatwiających i przyspieszających montaż: rozwiązanie polegające na zintegrowaniu klosza z panelem LED, system zwieszania klosza, regulowane uchwyty zapewniające tolerancję montażu +/-40 mm. Standardowo wyposażona jest w wytrzymałe klipsy ze stali nierdzewnej (INOX). Korpus lampy i klosz są odporne na promieniowanie UV.

Wielofunkcyjna lampa LED przeznaczona jest do zastosowania w obszarach o wysokich wymaganiach dotyczących pyło- i wodoszczelności.


Szczególnie polecana do zastosowania w obiektach przemysłowych (fabryki, laboratoria), magazynowych, parkingach (podziemnych i wielopoziomowych), stadionach sportowych, terminalach transportowych i przejściach podziemnych.

UNIKALNY DESIGN ORAZ DOSKONAŁE PARAMETRY ŚWIETLNEWszechstronna lampa oświetleniowa LED charakteryzująca się niskim, smukłym profilem i eleganckim wyglądem. Przystosowana do montażu podtynkowego w sufitach modułowych lub natynkowego przy zastosowaniu dodatkowej ramki (dostępnej jako akcesorium). Lampa z wbudowanym energooszczędnym panelem LED, wykonana z profilu aluminiowego malowanego na kolor biały, wyposażona w strukturyzowaną wielowarstwową przesłonę PS zapewniającą perfekcyjne rozproszenie światła oraz niski stopień olśnienia.  Znajduje zastosowanie jako źródło światła głównego i sprzyja pracy biurowej wymagającej skupienia wzroku lub pracy z monitorami komputerowymi.

Lampa przeznaczona do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach biurowych (gabinety, sale konferencyjne) lub użytkowych o charakterze reprezentacyjnym (hotele, restauracje). Unikalny design oraz doskonałe parametry świetlne pozwalają na zastosowanie ROTO LED jako główne źródło światła, również przy pracach wymagających skupienia wzroku.


Lampa do zastosowania zarówno przy nowych aplikacjach jak i zamianach tradycyjnych lamp T8 i T5 na energooszczędne rozwiązania LED. Konstrukcja przystosowana do sufitów modułowych typu 600x600.
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!