Aktualności

LEDVANCE - NOWOŚĆ - oprawy Panel LED ECO CLASS

Nowe oprawy Panel LED ECO CLASSNowe panele LED marki LEDVANCE to asortyment energooszczędnych i wysoce wydajnych produktów, będących doskonałymi zamiennikami tradycyjnych opraw świetlówkowych. Zapewniają równomierne i wolne od olśnienia oświetlenie.

Firma LEDVANCE zapewnia wysoką jakość i trwałość  produktu nawet do 50 000 godzin. Dzięki aluminiowej obudowie oraz białej, matowej ramce idealnie sprawdzą się w biurach, salach konferencyjnych, recepcjach oraz holach. Dyfuzor wykonany jest z nieżółknącego materiału co zapewnia długą trwałość i estetyczny wygląd na dłużej. Płaska obudowa o wysokości 9 mm oraz zewnętrzny zasilacz pozwalają na łatwy i szybki montaż w sufitach podwieszanych o minimalnej wysokości. Oprawy o mocy 36W oraz 40W wyposażone są w pryzmatyczny panel rozpraszający światło, który umożliwia realizację oświetlenia o ograniczonym ogólnym wskaźniku olśnienia UGR

Panel LED ECO CLASS to najnowsza wersja opraw do ekonomicznych zastosowań o skuteczności świetlnej do 90 lm/W. Produkty dostępne są w trzech temperaturach barwowych: 3000, 4000 oraz 6500K. 

Modele te mają wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Zastosowanie LEDVANCE Panel LED zamiast tradycyjnych świetlówkowych opraw może przynieść nawet do 50% oszczędności kosztów eksploatacji oświetlenia. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

 

wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!