Aktualności

LAPP - nowe rozwiązania w zakresie połączeńInteligentna produkcja, z coraz większą możliwością łączenia komponentów, wymaga precyzji i niezawodności. Fabryki stają się coraz bardziej inteligentne. Czujniki, które dostarczają dane w czasie rzeczywistym we wszystkich kluczowych punktach systemu, co pozwala centrum sterowania działać zapobiegawczo, a nie tylko reagować. Coraz większe ilości danych stają się cennym zasobem i wymagają odpowiedniego zarządzania. Informacje muszą docierać tam, gdzie są potrzebne, bezpiecznie i niezawodnie - również w trudnych warunkach przemysłowych. Eksperci Lapp ds. komunikacji przemysłowej wspierają  przy pomocy  wysokiej jakości produktów do inteligentnych sterowników PLC, czujników i elementów wykonawczych, które przekształcają zakład produkcyjny w inteligentną fabrykę.
Komunikacja przemysłowa pod jednym dachem: od czujników, elementów wykonawczych i jednostek sterujących aż po system ERP – współpraca w celu wdrożenia obszernej sieci do przesyłania ogromnych ilości danych. Firma Lapp stawia na jakość, ponieważ Internet Rzeczy stawia znaczne wymagania urządzeniom sieciowym. Transfer danych musi być niezawodny w każdej chwili, aby zapobiec scenariuszom, które mogłyby doprowadzić do przestojów w produkcji lub zagrozić zdrowiu i bezpieczeństwu ludzi.
Kable, złącza, przełączniki: LAPP oferuje swoim klientom obszerne portfolio dla wszystkich scenariuszy zastosowań i standardów protokołów w komunikacji przemysłowej - z jednego źródła i z wykorzystaniem wiedzy produkcyjnej LAPP.


Polecane produkty:

ETHERLINE® SERVO DQ FD P Cat.5

ETHERLINE® ACCESS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!