Aktualności

LAPP - nowe produkty dla branży kolejowej

    


Firma LAPP poszerzyła swoją ofertę przewodów do branży kolejowej.
Lider rynku światowego w zakresie zintegrowanych rozwiązań dziś stawia na szybką logistykę. Inni producenci produkują pod konkretne zamówienia i wymagają wysokich minimalnych ilości. Firma LAPP jest w stanie dostarczyć nawet najmniejsze zamówienie bezpośrednio ze swoich stanów magazynowych. W rezultacie znacznie skraca to czas dostawy na całym świecie, z maksymalnie trzech miesięcy do mniej niż tygodnia. Pozwala to naszym klientom na zmniejszenie zapasów magazynowych  i daje możliwość szybszej reakcji na zmieniające się warunki. Większość produktów dostępna jest od ręki.           

Nowe produkty:
 
- ÖLFLEX CLASSIC 110 H SF to najważniejszy przewód w naszej ofercie. Dotychczas uniwersalnie wykorzystywany w zakładach przemysłowych, obecnie dedykowany jest również do branży kolejowej. Tu znajduje zastosowanie przy zasilaniu drzwi, oświetleniu, czy w systemach klimatyzacyjnych.

- ÖLFLEX TRAIN HT150: pojedyncza linka silikonowa dedykowana do zastosowania w wysokich temperaturach (do150°C). Stosowana jest w silnikach i konwerterach mocy. 

- ÖLFLEX TRAIN 340 oraz 345C: aby sprostać wysokim wymaganiom sektora kolejowego firma LAPP znacząco rozszerzyła sprawdzoną linię przewodów zasilających i sterowniczych, podlegających normie EN 50264-3-2. Przewody dostępne są obecnie w przekrojach 0,5 mm2 do 50 mm2 z ilością żył od 2 do 40. Mogą być stosowne do różnych celów, łącznie z wykorzystaniem na zewnątrz (czarny płaszcz zewnętrzny, odporny na promieniowanie UV).
Przewody są odporne na wysokie temperatury, oleje, paliwa, posiadają certyfikat EN 45545-2.

Przewody przyłączeniowe i sterownicze LAPP to tylko część  oferty dla kolejnictwa.
Firma stale pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty o złącza przemysłowe oraz produkty systemowe np. dławnice kablowe, systemy ochrony i oznaczania przewodów oraz narzędzia.  
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!