Aktualności

KANLUX - panele BRAVO LED – bezpieczeństwo, komfort i najwyższa jakość

W powierzchniach biurowych niezwykle popularnym typem opraw – jeszcze do niedawna - były oprawy rastrowe ze świetlówkami. Rozwiązanie to cieszyło się popularnością głównie ze względów ekonomicznych. Jednak z roku na rok w zakresie tego typu opraw szala coraz bardziej przechyla się w stronę paneli LED, które montowane są zarówno podtynkowo jak i natynkowo.
 

W obecnej chwili to właśnie panele LED ze względu na swoją trwałość i energooszczędność pojawiają się coraz częściej w wszelakich biurach czy obiektach użyteczności publicznej. Ich zaletą oprócz designu – panel licuje się z powierzchnią sufitu i dostosowuje się do praktycznie każdego wnętrza nie ingerując w jego wystrój - jest również szereg innych możliwości (m.in. łączenia ich w inteligentne instalacje, ograniczenia efektu olśnienia), które nie zawsze były osiągalne w oprawach tradycyjnych.


Nowym rozwiązaniem w tym zakresie jest cała gama paneli Kanlux BRAVO LED. To nowoczesne światło, które można zastosować w różnych wnętrzach. Kanlux BRAVO LED to do 5 lat gwarancji, dzięki specjalnie wyselekcjonowanym komponentom, które tworzą najwyższą jakość światła dla Twojego komfortu. Wybierać można pomiędzy wersją Premium  (BRAVO P) i Standard (BRAVO S). Skuteczność świetlna Kanlux BRAVO LED wynosi nawet 120 lumenów z Wata, a ich moc to od 36 do 45 Watów. Do każdego panelu dedykowany jest osobny zasilacz o zakupie którego należy pamiętać.

Więcej informacji uzyskają Państwo bespośrednio na stronie producenta www.kanlux.pl w folderze poświęconym nowym panelom BRAVO LED.

wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!