Aktualności

ELektroPlus nr 2/2020 (42)

W kolejnym wydaniu proponujemy Państwu standardowo zapoznanie się z wieloma nowościami rynkowymi, takimi jak oprawy awaryjne i ewakuacyjne marki Luxmena, należącej do firmy BEMKO, baterie specjalistyczne firmy ENERGIZER, asortyment urządzeń grzewczych firmy FENIX oraz nowa seria gniazd i wtyczek przenośnych firmy PCE.
W obecnym numerze dowiedzą się Państwo również czy i jak modernizować należy oprawy konwencjonalne PHILIPS.
Wewnątrz numeru firma ASTAT przedstawia rozwiązania, które pozwalają na ułatwienie organizacji pracy i podnoszą bezpieczeństwo w firmach, w związku z zagrożeniem COVID 19.
Kolejny nasz dostawca firma F&F Filipowski prezentuje przekaźniki kontroli faz z TrueRMS.
Przedstawiamy również szeroki wybór sterowników, łatwych w instalacji, nie wymagających konfiguracji firmy LUMAX.
Z kolei firma EATON opisuje flagowe produkty, takie jak wyłączniki silnikowe PKZ, styczniki mocy DILM i aparaturę pulpitową RMQ-Titan oraz nowości, które w ostatnim czasie pojawiły się w ofercie.
W artykule pt. „Magazynowanie energii z instalacji OZE” poznamy rodzaje i zastosowania akumulatorów w instalacjach fotowoltaicznych oraz jaka jest ich opłacalność.
 
Z okazji Nowego Roku wszystkim naszym Czytelnikom, Partnerom i Przyjaciołom życzymy wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.
 
Życzymy miłej lektury!
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!