Aktualności

ELektroPlus nr 1/2021 (43)

Z przyjemnością prezentujemy kolejne wydanie czasopisma ElektroPlus.
W obecnym numerze znajdą Państwo nowości rynkowe, takie jak nowa aparatura modułowa do zabezpieczenia instalacji fotowoltaicznych firmy BEMKO, rozdzielnice PV z serii SOL-line firmy PCE Polska.
Firma KANLUX przybliży Państwu temat związany z doborem oświetlenia i przedstawi jak bardzo duży wpływ na wnętrze ma światło. To ono wydobywa detale, jego barwa wpływa na nasze samopoczucie, a dodatkowo może być nie tylko funkcjonalne, ale też stać się ozdobą każdego pomieszczenia.
Kolejna firma KONTAKT-SIMON prezentuje nowoczesność ukrytą w szkle, jaką są łączniki dotykowe Simon 54 Touch.
Z kolei firma EATON prezentuje produkty zapewniające bezpieczeństwo systemów fotowoltaicznych w zakresie prądu stałego i zmiennego, jakimi są m.in. rozłączniki izolacyjne oraz przeciwpożarowe, ograniczniki przepięć, wyłączniki.
Przedstawiamy również szeroki wybór nadajników i odbiorników firmy ORNO, do sterowania bezprzewodowego, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
W artykule pt. „Moc bierna” opisujemy, jak istotne jest kontrolowanie poziomu pobieranej mocy biernej, które stanowi element racjonalnego gospodarowania energią elektryczną – temat ten zostanie rozwinięty w kolejnym wydaniu naszego czasopisma.
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!