Aktualności

EATON - Oświetlenie awaryjne

Oświetlenie ewakuacyjne załącza się w momencie zaniku napięcia podstawowego, oświetlając drogę ewakuacyjną i wskazując bezpieczny kierunek ewakuacji. Oświetlenie ewakuacyjne jest jednym z rodzajów oświetlenia awaryjnego, które jest przewidziane do stosowania podczas zaniku zasilania opraw do oświetlenia podstawowego.


Eaton jest wiodącym producentem oświetlenia dla przemysłu, w tym opraw ze źródłami światła LED. Oprawy te pracują bezobsługowo kilkakrotnie dłużej od tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Wydzielają przy tym mniej ciepła, co znacznie wydłuża żywotność akumulatorów umieszczonych wewnątrz oprawy. Wiele wariantów zamocowań oraz szeroki zakres mocy źródeł światła ułatwia dopasowanie odpowiedniego wzoru do konkretnych wymagań architektonicznych i technicznych budynku.  
 
Oprawy NexiTech zapewniają niezawodność i znikome koszty eksploatacji, niezbędne w realizacji nowoczesnych projektów. Prosta, nowoczesna forma w połączeniu z wysokiej jakości materiałem sprawia, że oprawy NexiTech komponują się idealne w każdym nowoczesnym otoczeniu architektonicznym. Precyzja wykonania elementów obudowy w połączeniu z zaawansowaną technologicznie elektroniką gwarantują długotrwałą niezawodność opraw. Najnowsza generacja źródeł światła LED i precyzyjnie zaprojektowany układ optyczny zapewniają równomierne oświetlenie bez zbędnych strat energii.
Funkcje i zalety: autotest, wysokotemperaturowe akumulatory NiCd, szybkozłącza do połączeń elektrycznych, łatwa instalacja i niskie koszty eksploatacji, test za pomocą magnesu w wersji MNM, wersja Door - jednoczesne podświetlenie piktogramu urządzenie pożarowe lub punkt pierwszej pomocy.
                      

Oprawy SafeLite. Ze względu na uniwersalne wzornictwo doskonale nadają się do uzupełniania i rozbudowy istniejących instalacji oświetlenia awaryjnego. Uwzględniają wszystkie zastosowania (droga ewakuacji, strefa otwarta, oznaczenie kierunku ewakuacji), dzięki czemu poprzez zastosowanie jednego produktu w całym budynku, możliwe jest zachowanie jednolitej estetyki. Funkcje i zalety: dostępne akcesoria dla różnych wariantów mocowania, czas podtrzymania 1 lub 3 godziny, diody LED najnowszej generacji o wysokiej sprawności.
 
    
                                 
 
Oprawy Micropoint 2. Zastosowano w nich układ optyczny w trzech opcjach do oświetlenia powierzchni otwartej, drogi ewakuacyjnej w pomieszczeniach standardowych oraz wysokich, a dzięki zastosowaniu gniazd IP 44, możliwy jest montaż oprawy w toaletach.
Funkcje i zalety: niski pobór energii znacznie redukuje koszty eksploatacji, zastosowane szybkozłącza ułatwiają instalację oprawy, wydajny układ optyczny znacznie redukuje ilość opraw, możliwa jest 3-stopniowa regulacja natężenia oświetlenia.

wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!