Aktualności

EATON - nowa gama zasilaczy UPS 9SX o niższych mocach (Nowe modele są kontynuacją wiodącej w branży)

Firma Eaton, zajmująca się zarządzaniem energią, ogłosiła dziś wprowadzenie nowych modeli zasilaczy awaryjnych UPS 9SX o niższej klasie mocy na rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). UPS Eaton 9SX oferuje wysoką dostępność, elastyczność i zaawansowaną ochronę dla infrastruktury IT i małych centrów przetwarzania danych, jak również dla zastosowań sieciowych, przemysłowych, medycznych, telekomunikacyjnych oraz magazynowania energii. Nowe modele UPS 5-11kVA rozszerzają istniejącą gamę produktów o urządzenia z większym zakresem mocy od 700 VA do 6 kVA i są dostępne w formatach wieżowych i w opcji Rack. Nowa gama produktów jest dostępna od września 2018 roku.
 
Seria Eaton 9SX jest kontynuacją wiodącej na rynku serii UPS 9130 firmy Eaton, wprowadzonej na rynek w 2008 r. i znanej ze swojej konkurencyjnej ceny i wysokiej wydajności. Seria 9SX bazuje na funkcjach z rodziny produktów Eaton 9130 i jest ona uzupełniona o nowe elementy, w tym:
  • Pomiary energii w celu śledzenia jej zużycia poprzez monitorowanie wartości kWh na poziomie zasilacza UPS
  • Ulepszony wyświetlacz LCD z większą liczbą parametrów, aby zapewnić szybką i precyzyjną aktualizację stanu zasilacza UPS
  • Wyświetlanie informacji o dacie zalecanej wymiany baterii
  • Automatyczne wykrywanie baterii przez zewnętrzne moduły (EBM)
 
„Model 9SX bazuje na mocnych stronach serii 9130. Uzupełniliśmy bardzo dobrze zbudowany, popularny produkt, o nowe funkcje wspierające nowoczesne zastosowania i infrastrukturę IT”, mówi Christophe Jammes, product manager w firmie Eaton. „Jest to bardzo ważna zmiana dla firmy Eaton i naszych klientów, zwłaszcza że model 9130 to nasz najlepiej sprzedający się online zasilacz awaryjny UPS, a obecnie oferujemy naszym klientom łatwą opcję aktualizacji do wersji 9SX w celu modernizacji infrastruktury IT i centrum przetwarzania danych”.
 
Seria 9SX wykorzystuje wiodące na rynku technologie firmy Eaton, aby zapewnić klientom najlepsze ceny i najwyższe wskaźniki wydajności. Współczynnik mocy 9SX wynosi 0.9, co oznacza, że gwaratunje on większą moc rzeczywistą (w watach) dla zapewnienia lepszej ochrony urządzeń. Dzięki wytrzymałej topologii jest jeszcze bardziej niezawodny i wykorzystuje technologię podwójnej konwersji do stałego monitorowania stanu zasilania (napięcia i częstotliwości) oraz uruchamiania automatycznego bypassu w przypadku przeciążenia lub awarii zasilacza UPS.
 
W połączeniu z przystosowanym do wirtualizacji oprogramowaniem Intelligent Power Manager, monitorowanie i obsługiwanie zasilacza 9SX może być wykonywane za pomocą platform do zarządzania wirtualizacją, takich jak VMware, vCenter i Microsoft HyperV. Umożliwia to specjalistom od IT łatwą konfigurację opartą na zasadach automatyzacji zdarzeń związanych z zasilaniem, takich jak automatyczne przywracanie danych po awarii, kontrolowane zamknięcie systemu, zrzut obciążenia i współdziałanie z orkiestratorem chmury.
 
Więcej informacji o nowej serii 9SX UPS firmy Eaton można uzyskać na stronie www.eaton.pl/powerquality.
wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!