Aktualności

EATON - Najnowocześniejsze koncepcje sterowania w wysoce kompaktowych przestrzeniach

Eaton wzbogaca rodzinę produktów RMQ o rozwiązanie "wszystko w jednym" przeznaczone do bezpośredniej instalacji wewnątrz maszyn oraz o nowe elementy przednie i tylne z serii Flat Design.

Urządzenia sterujące RMQ firmy Eaton mają długą tradycję: Niezależnie od tego, czy w panelach operacyjnych, kasetach suwnicowych czy szafach sterowniczych - urządzenia sterujące z serii RMQ Titan od dziesięcioleci sprawdzają się w produkcji maszyn i szaf sterowniczych. Zwróćmy uwagę na nowości:

Pierwszą wyróżnioną serią jest kompaktowe rozwiązanie RMQ. Wygodne rozwiązanie typu „wszystko w jednym” zawiera wymagany kabel, złącze i obudowę w jednym urządzeniu. Wysoki stopień ochrony IP65 tych urządzeń w tylnej części sprawia, że mogą być instalowane obok paneli sterowania, a także bezpośrednio wewnątrz maszyn. Jako warianty z uprzednio skonfigurowaną wtyczką i kablami różnych długości, urządzenia sterujące i sygnalizujące tej kompaktowej linii umożliwiają proste podłączenie typu „podłącz i używaj” (plug-and-play). Przydzielenie pojedynczego numeru artykułu do każdego produktu ułatwia dobieranie, zamawianie i przechowywanie zapasów, co oszczędza wysiłki i koszty.

Ponadto dzięki płaskim elementom RMQ Flat Front i RMQ Flat Rear, firma Eaton wspomaga obecnie inżynierów mechaników w realizacji wysokiej jakości projektów i innowacyjnych koncepcji obsługi maszyny przez użytkownika. Zarówno serię Flat Front, jak i elementy stykowe oraz diodowe serii Flat Rear można łączyć ze sprawdzonymi elementami całej rodziny produktów RMQ Titan, co zapewnia wysoki stopień elastyczności. Linia produktów RMQ Flat Design pomaga projektantom stworzyć unikalny i kompaktowy wygląd maszyny.
 
Urządzenia RMQ Flat Front oferują nie tylko atrakcyjny i nowoczesny wygląd, ale również wielce wyrafinowany system mocowania, tak zwany RMQ AFX. Są one przeznaczone do otworów o średnicy 30 mm. Użytkownik ma wybór między wariantem instalacji z anty-rotacyjnym wycięciem lub bez niego. W tym ostatnim przypadku proste krawędzie systemu mocowania umożliwiają łatwe dopasowanie urządzenia. Ostatecznie, gdy nakrętka radełkowana jest dokręcona, element sprężynowy jednocześnie sprawia, że łącznik automatycznie dopasowuje się do grubości blachy. Portfolio produktów zawiera od przycisków i lampek sygnalizacyjnych, przez przełączniki z kluczykiem, joysticki, gniazda USB do potencjometrów, jak również enkoder, który łączy funkcje przycisku i pokrętła.

Nowe RMQ Flat Rear umożliwiają zredukowanie głębokości instalacji poniżej 30 mm. Dzięki innowacyjnym, wielokolorowym elementom LED możliwe jest użycie aż do siedmiu kolorów za pomocą tylko jednego przycisku, na przykład jako sygnalizatora stanu. Elementy LED są dostępne w kolorach: czerwony/zielony oraz czerwony/zielony/niebieski. Ta złożona funkcjonalność oferuje zalety przy informowaniu operatora, a także przyczynia się do znacznych oszczędności kosztów zaopatrzenia i logistyki.

RMQ Flat Front: Atrakcyjny wygląd i prosty montaż


Nowy płaski wygląd: Atrakcyjny RMQ Flat Front i wysoce wyrafinowany RMQ AFX (oba po lewej) i oszczędzający przestrzeń RMQ Flat Rear (po prawej)


Kompaktowe rozwiązanie RMQ Urządzenie typu plug-and-play (IP65) dla trudnych warunków środowiskowych


wróć do aktualności

Szybki kontakt

EL-PLUS Sp. z o.o. ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
 
Zadzwoń do nas:
32 346 01 00
32 346 01 01
Napisz do nas:
info@el-plus.com.pl

Oferta

Zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą handlową

MEGACENNIK

Nie czekaj! Już dziś kup produkty dostępne w MEGACENNIKU!